Dziecięca kamizelka odblaskowa "Aarhus"

ODZIEŻ

Dziecięca kamizelka odblaskowa "Aarhus" to bardzo dobra dziecięca odzież bezpieczeństwa dla dzieci do zabawy z fajnym hasłem reklamowym. 100% poliester Czarne krawędzie Zapięcie na rzepy Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN 17353:2020 Typ B3 Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 416.13

Wymiar: 2XS, XS, S

Kolor: niebieski

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

17.06 zł netto

20.98 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich najmłodszych dzięki stylowej i praktycznej dziecięcej kamizelce odblaskowej "Aarhus"! Wykonana w 100% z poliestru, z czarnymi krawędziami i zapięciem na rzep dla łatwego noszenia, możesz mieć pewność, że Twoje dzieci będą bezpieczne i wygodne, gdziekolwiek się udadzą. Konstrukcja obejmuje odblaskowe pionowe i poziome paski (o szerokości 5 cm) zarówno z przodu, jak i z tyłu kamizelki, zapewniające doskonałą widoczność w warunkach słabego oświetlenia. Kamizelka została przetestowana pod kątem zgodności z normą EN 17353:2020 Typ B3 i jest ozdobiona logo naszej firmy wykonanym na zamówienie. Ponadto jest indywidualnie pakowana w plastikową torbę - idealny wybór na wycieczki szkolne lub za każdym razem, gdy przygody na świeżym powietrzu zabierają je z dala od domu! Dzięki kamizelce odblaskowej dla dzieci "Aarhus" Twoje dzieci będą miały modny sposób na pokazanie swojego ducha przygody i pozostanie widocznym - zamów już dziś!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.