Zestaw dwóch kieliszków do wina Veneto

Gadżety tematyczne

Zestaw składający się z dwóch eleganckich kieliszków do wina (310ml) i korkociągu, wszystko starannie zapakowane w piękną skrzynkę z drewna bambusowego. Kieliszki do wina są wykonane ze szkła o delikatnym kształcie, który pomaga uwydatnić smak i aromat wina. Jest to doskonały prezent dla miłośników wina i eleganckich akcesoriów.

Kod produktu: R22550.13

Wymiar: 235 x 240 x 105

Kolor: wielokolorowy

Materiał: szkło, drewno

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Royal Design

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

129.90 zł netto

159.78 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Podaruj sobie lub komuś, kogo kochasz, luksusowe doznania podczas picia dzięki zestawowi dwóch kieliszków do wina Veneto. Ten wykwintny zestaw zawiera dwa eleganckie kieliszki do wina o pojemności 310 ml o delikatnych kształtach, które są wykonane ze szkła i elegancko podkreślają smak i aromat ulubionego wina. Ponadto każdy zestaw jest wygodnie zapakowany w piękne pudełko z drewna bambusowego, wraz z korkociągiem, dzięki czemu można otworzyć ulubioną butelkę w dobrym stylu. Ciesz się wieczorem pełnym wyrafinowania i luksusu, wybierając te znakomite kieliszki do wina Veneto, dzięki czemu jest to doskonały pomysł na prezent dla miłośników wina i wyrafinowanych akcesoriów do dekoracji wnętrz.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.