Długopis BONITO

Gadżety tematyczne

Metaliczny granatowy długopis z chromowanymi wykończeniami. Bardzo estetycznie i klasycznie wykonany, z dobrych materiałów. Doskonały produkt na eventy, konferencje, do szkoły czy na szkolenia. Wkład o grubości 0,7 mm, wygodny w użytku. Doskonale sprawdzi się jako gadżet reklamowy, na eventach, kongresach, jest opcja umieszczenia własnego logo.

Kod produktu: 19603-03

Wymiar: 141 x ⌀ 10 mm

Kolor: niebieski

Materiał: metal

Dostępność: 187399 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

2.99 zł netto

3.68 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przygotuj się na to, że długopis BONITO zwali Cię z nóg! Ten klasycznie wykonany długopis nie tylko przyciąga wzrok i jest wyrafinowany, ale także został wykonany z najwyższej jakości materiałów zapewniających komfort pisania. Granatowy metaliczny wygląd wraz z chromowanymi wykończeniami nadaje mu subtelny dotyk elegancji i luksusu, który z pewnością przyciągnie uwagę.

Kiedy wychodzisz z domu, żaden z twoich rówieśników nie będzie w stanie zaprzeczyć, jak profesjonalnie wyglądasz, gdy jesteś uzbrojony w długopis BONITO. Wybierasz się na konferencję lub do szkoły? Ten długopis będzie doskonałym towarzyszem do robienia notatek lub zapisywania ważnych przypomnień. Dzięki wkładowi o grubości 0,7 mm pisanie nigdy nie było tak przyjemne - pożegnaj się ze zmęczonymi dłońmi i zniewalająco obolałymi palcami!

A jeśli myślisz o wykorzystaniu tego produktu do celów marketingowych lub imprez firmowych, masz szczęście - po prostu spersonalizuj długopis swoim własnym logo i upewnij się, że wszyscy opuszczą wydarzenie, doświadczając Twojej marki z pierwszej ręki! Przygotuj się na uwagę, która towarzyszy posiadaniu atrakcyjnego, trwałego długopisu BONITO.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.