Odblaskowe paski roboczo reklamowe"Prague"

Gadżety tematyczne

Odblaskowe paski "Prague" do sportu sprawią, że logo Twojej firmy będzie doskonale widoczne. 100% poliester Wykonane z elastycznych, fluorescencyjnych oraz odblaskowych materiałów Regulowany rozmiar Zapinane na zatrzask z przodu Do wszystkich aktywności na świeżym powietrzu,np. bieganie, piesze wycieczki lub jazda na rowerze Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 900.13

Kolor: różowy flurenscencyjny

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

41.67 zł netto

51.25 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Biegacze, naładujcie się energią dzięki naszym odblaskowym szelkom roboczo-reklamowym "Praga"! Te szelki są idealne do każdej aktywności na świeżym powietrzu - biegania, jazdy na rowerze, a nawet pieszych wędrówek! Dzięki właściwościom odblaskowym zapewniającym widoczność w każdych warunkach pogodowych i regulowanemu rozmiarowi dla idealnego dopasowania, szelki Prague zapewniają dokładnie to, czego potrzebujesz.
Wykonane w 100% z poliestru szelki są wytrzymałe, a jednocześnie elastyczne i dotrzymają kroku nawet najbardziej agresywnym sprintom. Ponadto są fluorescencyjne w dzień i odblaskowe w nocy, dzięki czemu zawsze będziesz widoczny, niezależnie od prędkości i pory dnia.
Możesz je również spersonalizować za pomocą własnego hasła motywacyjnego! Zapięcie z przodu pozwala upewnić się, że wiadomość pozostaje bezpieczna i zawsze stanowi wyzwanie podczas poruszania się. Nasze indywidualnie pakowane torby są również świetnym prezentem! Wyraź swoją opinię dzięki odblaskowym szelkom roboczo-reklamowym "Praga" - nie pożałujesz!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.