Notes A5 KIEL, niebieski

Gadżety na wybory

Notes to idealny gadżet na Twój przekaz reklamowy. Notes o formacie A5 z gładką okładką z PU jest fantastycznym prezentem reklamowym! Notes ma 160 czystych stron (gramatura: 70 g/m²) i kolorową tasiemkę-zakładkę. Pakowany pojedynczo w papierowe opakowania.

Kod produktu: 312104

Wymiar: 21x13,9x1,7cm

Kolor: niebieski

Materiał: PU

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: No.1

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

11.59 zł netto

14.26 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Notatnik A5 KIEL w kolorze niebieskim to idealny upominek promocyjny i niezbędny dodatek na biurko. Gładka i luksusowa okładka z PU jest wykończona przyciągającym wzrok niebieskim odcieniem, który zrobi wrażenie, gdziekolwiek się udasz. Dla tych, którzy szukają profesjonalnego doświadczenia w pisaniu, kartki mają gramaturę 70 g/m², dzięki czemu twoje notatki nie będą się strzępić ani prześwitywać przez papier. Każda strona tego notatnika w formacie A5 może być również łatwo przywoływana za pomocą dołączonej kolorowej wstążki. Wreszcie, produkt jest indywidualnie pakowany w stylowe papierowe opakowania, co zapewnia schludną i profesjonalną prezentację. Spraw, aby notes A5 KIEL stał się Twoim idealnym towarzyszem promocji.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.