Notes A5 KIEL fioletowy

Gadżety na wybory

Notes to idealny gadżet na Twoje firmowe logo. Notes o formacie A5 z gładką okładką z PU jest fantastycznym prezentem reklamowym! Notes ma 160 czystych stron (gramatura: 70 g/m²) i kolorową tasiemkę-zakładkę. Pakowany pojedynczo w papierowe opakowania.

Kod produktu: 312112

Wymiar: 21x13,9x1,7cm

Kolor: fioletowy

Materiał: PU

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: No.1

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

12.99 zł netto

15.98 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Notatnik A5 KIEL fioletowy to idealny artykuł promocyjny, który przeniesie Twój marketing na wyższy poziom! Dzięki gładkiej okładce z PU i eleganckiemu czarnemu wzornictwu, ten wysokiej jakości notatnik sprawi, że ludzie będą zaangażowani i podekscytowani Twoją firmą. Wewnątrz znajduje się 1600 pustych stron (gramatura: 70 g/m²), dzięki czemu możesz tworzyć szczegółowe zapiski lub dać upust swojej kreatywności. Ten wysokiej jakości notatnik ma również kolorową wstążkę, która ułatwia tworzenie zakładek i dodaje wesołego akcentu do każdego miejsca pracy. Ponadto każdy notatnik jest indywidualnie pakowany w papier i stylowo zapakowany, gotowy do wręczenia jako przemyślany prezent firmowy. Nie przegap okazji, aby wywrzeć trwałe wrażenie i już dziś kup notatnik A5 KIEL w kolorze fioletowym!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.