Długopis "strzykawka"

Do pisania

Długopis w ciekawym kształcie strzykawki z przezroczystym płynem. Idealny gadżet do gabinetów lekarskich, szpitali oraz klinik. Wykonany z wytrzymałych materiałów. Przez swój unikatowy kształt, będzie świetnym gadżetem reklamowym.

Kod produktu: V1524-00

Wymiar: Ø2 x 12,8 cm

Kolor: neutralny

Materiał: plastik

Dostępność: 6384 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Voyager

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

0.90 zł netto

1.11 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przedstawiamy długopis "strzykawkę", innowacyjne narzędzie do pisania, które z pewnością zostanie zauważone! Podaruj swoim promocjom medyczną metamorfozę dzięki temu jedynemu w swoim rodzaju długopisowi o unikalnym designie w kształcie strzykawki. Wykonany z trwałych materiałów, gwarantuje niezawodne pisanie przez cały czas. Nie tylko sprawi, że pisanie i robienie notatek będzie dziecinnie proste, ale jego przyciągający wzrok kształt jest również idealny do zwrócenia uwagi na logo lub wiadomość - idealny do gabinetów lekarskich, szpitali i klinik. Wymiary Ø2 x 12,8 cm sprawiają, że spodoba ci się rozmiar i widoczny płyn, który dodaje całości efektu. Wyraź swoją opinię bez otwierania ust - dodaj "strzykawkę" Pen do swojej następnej kampanii marketingowej!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.