Długopis touch TIN 2

Do pisania

Nowa, ulepszona wersja dobrze znanego modelu. TIN 2 to cienki, metalowy długopis z kolorową końcówką do ekranów dotykowych (touch). Długopis posiada mechanizm typu ""twist"". Wkład w kolorze niebieskim.

Kod produktu: 19610-07

Wymiar: 136 x ⌀ 7,5 mm

Kolor: pomarańczowy

Materiał: metal

Dostępność: 33573 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

1.85 zł netto

2.28 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Szukasz pióra, które sprawi, że korzystanie z urządzeń z ekranem dotykowym będzie łatwiejsze i przyjemniejsze? Nie szukaj dalej niż pióro dotykowe TIN 2! Dzięki smukłej i lekkiej metalowej konstrukcji, pióro to stanowi nieocenione narzędzie dla każdego, kto wymaga precyzyjnej interakcji z ekranami dotykowymi.

Nazewnictwo TIN 2 sprawia, że pisanie na urządzeniu z ekranem dotykowym jest o wiele łatwiejsze i bardziej precyzyjne. Końcówka rysika jest dostępna w różnych kolorach, dzięki czemu pasuje do wyglądu każdego urządzenia i zapewnia lepszą kontrolę podczas pisania lub rysowania na ekranie dotykowym przy mniejszym wysiłku. Łatwy mechanizm "przekręcania" umożliwia szybki dostęp do pióra, dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał się martwić o zgubienie jego nasadki. Co więcej, korzystanie z tego letniego niebieskiego wkładu atramentowego zapewnia płynne pisanie, co idzie w parze z jego nowoczesnym wyglądem, który z łatwością zmieści się w każdej kieszeni. Czego więcej można chcieć od długopisu?

Spraw, aby interakcja i pisanie na urządzeniach z ekranem dotykowym były łatwiejsze i prostsze, inwestując w rewolucyjne pióro dotykowe TIN 2 już dziś!

 

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.