Długopis KOSMOS

Do pisania

Długopis KOSMOS, ze srebrnymi wstawkami, w odcieniu pomarańczowym. Został zrobiony z bardzo dobrych materiałów w estetyczny i elegancki sposób. Aluminiowy korpus został przyozdobiony dwoma srebrnymi ringami. Zdecydowanie jeden z lepszych gadżetów reklamowych, ponieważ jest możliwość umieszczenia na nim własnego logo. Idealnie sprawdzi się podczas eventów, konferencji, w biurach czy gabinetach.

Kod produktu: 19600-07

Wymiar: 137 x ⌀ 10 mm

Kolor: pomarańczowy

Materiał: metal

Dostępność: 162590 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

1.99 zł netto

2.45 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przedstawiamy długopis KOSMOS: idealny dodatek do każdego biura, szkoły lub innego profesjonalnego otoczenia. Wykonany z wysokiej jakości materiałów metalowych i zbudowany w eleganckim i wyrafinowanym stylu, nie jest to zwykły codzienny długopis. Został zaprojektowany dla tych, którzy naprawdę chcą się wyróżniać w pracy lub na imprezach. Tak - dzięki eleganckiemu wzornictwu i najwyższej jakości konstrukcji, długopis KOSMOS wyróżnia się na tle innych.

Co więcej, jest idealny do spersonalizowanego brandingu! Dodaj logo swojej firmy, aby podarować klientom coś wyjątkowego, co wprawi ich w zdumienie. Ciesz się luksusem posiadania własnego spersonalizowanego długopisu na każdym spotkaniu z klientem lub wydarzeniu, które organizujesz. Nikt nie zapomni o Tobie, gdy zobaczy imponującą nazwę marki KOSMOS na wyświetlaczu!

Przestań zadowalać się nudnymi długopisami, które nie oddają profesjonalizmu i wyrafinowania odnoszącej sukcesy firmy. Podnieś poprzeczkę dzięki długopisowi KOSMOS; niech Twoi klienci wiedzą, kim jesteś - stylowo i profesjonalnie!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.