Długopis KOSMOS

Do pisania

Długopis KOSMOS w szampańskim kolorze. Został zrobiony z bardzo dobrych materiałów w estetyczny i elegancki sposób. Aluminiowy korpus został przyozdobiony dwoma srebrnymi ringami. Zdecydowanie jeden z lepszych gadżetów reklamowych, ponieważ jest możliwość umieszczenia na nim własnego logo. Idealnie sprawdzi się podczas eventów, konferencji, w biurach czy gabinetach.

Kod produktu: 19600-23

Wymiar: 137 x ⌀ 10 mm

Kolor: szampański

Materiał: metal

Dostępność: 79402 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

1.99 zł netto

2.45 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Jeśli szukasz długopisu, który będzie emanował wyrafinowaniem i stylem, to długopis KOSMOS jest idealny dla Ciebie! Ten elegancki przyrząd do pisania posiada srebrne wstawki i dwa pierścienie na korpusie, aby zapewnić lekki akcent nowoczesnej mody. Każdy z nich jest fachowo wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu idealnie nadaje się na upominek reklamowy. Co najlepsze, długopis KOSMOS można nawet spersonalizować, dodając własne logo - idealne dla firm lub na specjalne okazje! Niezależnie od tego, czy używasz go w biurze, szkole czy na imprezie, ten luksusowy długopis z pewnością zrobi wrażenie. Wyrzuć więc nudne zwykłe długopisy i kup długopis KOSMOS już dziś!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.