Długopis papierowy PINKO

Do pisania

Długopis papierowy PINKO to znacznie więcej niż zwykły przyrząd do pisania - to ekologiczny, stylowy i naprawdę wyjątkowy produkt. Wykonany jest z papieru w rolce, który zapewnia lekkość pisania i nie zawiera wkładów atramentowych. Niezależnie od tego, czy chcesz unowocześnić swoją przestrzeń biurową, czy też wyrazić swoją kolekcję artykułów piśmiennych, PINKO zapewni Ci ochronę. Niebieski kolor tego wyjątkowego długopisu nada stylowy wygląd każdemu biurku lub otoczeniu. Ale najlepszą rzeczą w PINKO są jego unikalne opcje personalizacji. Możesz wydrukować go w dowolnym kolorze i dodać własne logo do wykorzystania jako gadżet reklamowy. To nie tylko sprawi, że pisanie będzie przyjemne, ale także będzie promować Twoją markę w tym samym czasie! Mów o upieczeniu dwóch pieczeni na jednym ogniu! Jeśli szukasz czegoś wyjątkowego, co wygląda profesjonalnie, a jednocześnie wyróżnia się na tle innych, to długopis papierowy PINKO jest idealnym wyborem dla Ciebie. Dzięki przyjaznemu dla środowiska procesowi produkcji i wszechstronnemu wzornictwu z pewnością będzie zwycięzcą, gdziekolwiek go zabierzesz. Zdobądź go już dziś i poczuj się dobrze wiedząc, że przyczyniasz się do ochrony środowiska.

Kod produktu: 19574-03

Wymiar: 145 x ⌀ 7,5 mm

Kolor: niebieski

Materiał: papier

Dostępność: 83673 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

0.88 zł netto

1.08 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Szukasz przyjaznego dla środowiska, kreatywnego sposobu na reklamowanie swojej firmy? Nie szukaj dalej niż długopis papierowy PINKO! Nasz unikalny design zapewnia, że każdy długopis jest zarówno stylowy, jak i funkcjonalny. Wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu, nasze długopisy papierowe PINKO są idealnym dodatkiem do stylowej prezentacji logo firmy.

Długopis PINKO oferuje doskonałe połączenie użyteczności i wygody. Dzięki zatyczce nasz długopis zapewnia, że atrament nie wyschnie ani nie pozostawi przypadkowych śladów na powierzchniach. Ponadto, dzięki smukłej konstrukcji, ten innowacyjny długopis można przechowywać w każdej kieszeni, nie zajmując zbyt wiele miejsca. Ponadto długopisy te są dostępne w różnych kolorach do wyboru, dzięki czemu możesz podkreślić estetykę swojej marki, jednocześnie demonstrując swoje zaangażowanie w ekologię!

Niezależnie od tego, czy używasz ich na imprezach firmowych, czy jako prezent dla klientów i pracowników, długopis papierowy PINKO z pewnością zrobi trwałe wrażenie. Zainwestuj w swój już dziś i skorzystaj z tego kreatywnego sposobu reklamowania swojej firmy już teraz!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.