Długopis papierowy PINKO

Do pisania

Długopis PINKO papierowy, w kolorze białym z zatyczką. Zrobiony został ze zrolowanego papieru. Wykonany w ekologiczny sposób. Dostępny jest w różnych kolorach. Długopis PINKO świetnie sprawdzi się w roli gadżetu reklamowego, ze względu na możliwość umieszczenia na nim logo.

Kod produktu: 19574-01

Wymiar: 145 x ⌀ 7,5 mm

Kolor: biały

Materiał: papier

Dostępność: 277116 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

0.88 zł netto

1.08 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przedstawiamy rewolucyjny długopis PINKO! To przyjazne dla środowiska, stylowe narzędzie do pisania łączy wygodę ze zrównoważonym rozwojem. Zaprojektowany z zatyczką zapewniającą płynne pisanie i zabezpieczony papierem w rolce, jest idealnym wyborem na następne wydarzenie firmowe lub kampanię marketingową.

Nowoczesny wygląd PINKO jest dostępny w różnych kolorach, które dodadzą wizualnej atrakcyjności każdemu spotkaniu lub wydarzeniu promocyjnemu. Jako gadżet reklamowy, możesz zamówić długopis PINKO z logo swojej firmy, aby wszędzie nieść swoją reprezentacyjną wiadomość. Ciesz się wygodą codziennego pisania, pamiętając jednocześnie o ochronie środowiska!

PINKO ustanowił nowy standard dla odpowiedzialnych instrumentów piśmiennych, które przyniosą korzyści zarówno Twojemu portfelowi, jak i naszej planecie! Skorzystaj z tego opłacalnego i przyjaznego dla środowiska produktu już dziś - poznaj inteligentniejszy sposób pisania!

 

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.