Kubek Jetta izolowany próżniowo i powlekany miedzią o pojemności 330 ml

Do picia

Dwuścienny kubek izolowany próżniowo i powlekany miedzą z pokrywką obsługiwaną jedną ręką, ułatwiającą picie podczas jazdy samochodem lub wykonywania wielu zadań. Izolowana stal nierdzewna 18/8 utrzymuje ciepło lub zimno napojów przez kilka godzin. Bez BPA, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z niemiecką ustawą o bezpieczeństwie żywności (LFGB) oraz poddany testom na zawartość ftalanów zgodnie z przepisami REACH. Kubek pasuje do większości ekspresów do kawy i uchwytó

Kod produktu: 10068921

Wymiar: 15,95 x Ø 8,15 cm

Kolor: Czerwony

Materiał: Stal nierdzewna, Polipropylen

Dostępność: 466 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Bullet

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

88.22 zł netto

108.51 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Dwuścienny kubek izolowany próżniowo i powlekany miedzą z pokrywką obsługiwaną jedną ręką, ułatwiającą picie podczas jazdy samochodem lub wykonywania wielu zadań. Izolowana stal nierdzewna 18/8 utrzymuje ciepło lub zimno napojów przez kilka godzin. Bez BPA, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z niemiecką ustawą o bezpieczeństwie żywności (LFGB) oraz poddany testom na zawartość ftalanów zgodnie z przepisami REACH. Kubek pasuje do większości ekspresów do kawy i uchwytów samochodowych. Pojemność 330 ml. Zaleca się mycie ręczne. Zapakowany w kartonowe pudełko upominkowe wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.