Cove Izolowana próżniowo butelka ze stali nierdzewnej o pojemności 750 ml

Do picia

Izolowana próżniowo butelka ze stali nierdzewnej z kultowym wzornictwem. Izolowana stal nierdzewna 18/8 utrzymuje ciepło lub zimno napojów przez kilka godzin. Wolna od BPA, przetestowana i zatwierdzona zgodnie z niemiecką ustawą o bezpieczeństwie żywności (LFGB). Sprawdzona i zatwierdzona pod kątem zawartości ftalanów zgodnie z przepisami REACH. Pojemność 750 ml. Zaleca się mycie ręczne. Zapakowany w kartonowe pudełko upominkowe wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu

Kod produktu: 10069390

Wymiar: 31,8 x Ø 8 cm

Kolor: Czarny

Materiał: Stal nierdzewna, Polipropylen, Plastik silikonowy

Dostępność: 11320 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Bullet

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

104.35 zł netto

128.35 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Izolowana próżniowo butelka ze stali nierdzewnej z kultowym wzornictwem. Izolowana stal nierdzewna 18/8 utrzymuje ciepło lub zimno napojów przez kilka godzin. Wolna od BPA, przetestowana i zatwierdzona zgodnie z niemiecką ustawą o bezpieczeństwie żywności (LFGB). Sprawdzona i zatwierdzona pod kątem zawartości ftalanów zgodnie z przepisami REACH. Pojemność 750 ml. Zaleca się mycie ręczne. Zapakowany w kartonowe pudełko upominkowe wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.