ASPEN GLASS

Do picia

Szklana pomarańczowa butelka ASPEN o pojemności 650 ml z pokrywką ze stali nierdzewnej. Produkt ekologiczny ze względu na możliwość wielorazowego użytku. Butelka ASPEN nie jest przeznaczona do napojów gazowanych. Materiały, z których została wykonana są bardzo wytrzymałe, butelka przystosowana jest do bezpiecznego mycia w zmywarce oraz użytku w kuchence mikrofalowej. Praktyczne rozmiary szklanej butelki gwarantują, że świetnie sprawdzi się w codziennym życiu, treningach sportowych czy podróżach, jak i również podczas eventów lub spotkań biznesowych. Szklana butelka ASPEN jest idealna jako gadżet reklamowy, przez możliwość dodania własnego nadruku.

Kod produktu: MO9800-10

Wymiar: Ø6X26CM

Kolor: pomarańczowy

Materiał: Item with multi-materials

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: More Than Gifts

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

6.94 zł netto

8.54 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przedstawiamy szklaną butelkę ASPEN - idealnego ekologicznego towarzysza dla każdego stylu życia. Wykonana z trwałych, wysokiej jakości materiałów butelka o pojemności 650 ml z pokrywką ze stali nierdzewnej zapewnia bezpieczny sposób przechowywania ulubionych napojów.

Niezależnie od tego, czy jesteś zapracowanym profesjonalistą, który lubi pozostać nawodniony podczas spotkań, aktywną osobą szukającą bezpiecznego, łatwego i stylowego sposobu na transport wody z siłowni lub podczas porannego joggingu, czy po prostu kimś, kto szuka codziennego akcesorium, którego Twoi znajomi będą zazdrościć - Aspen to szklana butelka na wodę, której potrzebujesz. Nie tylko to, ale Aspen to także wyjątkowy przedmiot promocyjny: wykonany z materiałów zaprojektowanych z myślą o trwałości, jest idealnym wyborem do dodania własnego nadruku w ramach kampanii marketingowej lub innej okazji.

Pozostań ekologiczny, odświeżony i stylowy dzięki szklanym butelkom Aspen!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.