Teczka konferencyjna A5

Biuro

Teczka konferencyjna A5 to idealny gadżet na Twój przekaz reklamowy.

Kod produktu: V2351-04

Wymiar: 17,5 x 22 x 1 cm

Kolor: granatowy

Materiał: PU, metal, PVC

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Voyager

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

30.56 zł netto

37.59 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przedstawiamy teczkę konferencyjną A5 - idealnego towarzysza, który pozwoli Ci zachować porządek i być na bieżąco ze wszystkimi potrzebami biznesowymi! Ta elegancka i stylowa teczka pomieści wszystkie ważne dokumenty w jednym miejscu, zapewniając jednocześnie subtelnie elegancką estetykę.

Jednocześnie ten wysoce wytrzymały przedmiot ma wytrzymałą i przyjemną w dotyku konstrukcję, która odzwierciedla jakość Twojej firmy. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym gładkiej skóry PU i niklowanych oczek, z pewnością stanie się ulubionym akcesorium nowoczesnych profesjonalistów. A jego smukły profil oznacza, że nie zajmie zbyt wiele miejsca podczas podróży.

Jeśli chodzi o możliwości promocyjne, teczka konferencyjna A5 oferuje ogromne możliwości. Można na niej nadrukować logo firmy lub zdjęcia produktów, aby zapewnić jej widoczność wśród klientów na spotkaniach lub konferencjach. Jest to również idealny sposób na przechowywanie błyszczących broszur, które mogą być wykorzystywane do celów marketingowych, a nawet informacyjnych. Dzięki unikalnym cechom konstrukcyjnym i silnym możliwościom brandingowym, produkt ten sprawi, że wyróżnisz się na tle konkurencji!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.