Notes VITAL A6

Biuro

Gustowny notes A6 z kolorową gumką wykonany z ekoskóry PU. Notes zawiera 80 kartek ecru w linie koloru pomarańczowego. Logo nadrukujemy na okładce. Uwaga - przebarwienia, wgniecenia, uszkodzenia okładki. Reklamacji na to nie przyjmujemy.

Kod produktu: 17529-02A

Wymiar: 90 x 141 x 14 mm

Kolor: czarny

Materiał: ekoskóra, papier

Dostępność: 662 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

3.53 zł netto

4.34 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Dodaj odrobinę koloru do swojej kolekcji notebooków dzięki stylowemu VITAL A6! Wykonany z wysokiej jakości skóry ekologicznej PU i wykończony elegancką, żywą gumką, ten notebook oferuje o wiele więcej niż tylko praktyczność. Jasnopomarańczowy odcień z pewnością przyciągnie wzrok, dodając modnego charakteru Twojemu miejscu pracy. Dzięki 80 arkuszom papieru w kolorze ecru - wszystkie wyłożone ciepłą, słoneczną pomarańczową linią - możesz z łatwością śledzić swoje zadania i robić notatki, gdy pojawi się inspiracja. Dodatkowo, nasza usługa drukowania niestandardowego logo zapewni, że ten elegancki produkt będzie emanował wyrafinowaniem, jednocześnie promując Twoją markę. Zbudowany z myślą o wytrzymałości i pięknie, notatnik VITAL A6 pozwala bez obaw stawić czoła wszystkim wyzwaniom, jakie stawia przed Tobą życie - wszelkie odbarwienia, wgniecenia lub uszkodzenia okładki nie są objęte naszą gwarancją! Kup swój już dziś i dodaj unikalny kolor do każdej strony.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.