Notes VITAL A6

Biuro

Gustowny notes A6 z kolorową gumką wykonany z ekoskóry PU. Notes zawiera 80 kartek ecru w linie koloru pomarańczowego. Logo nadrukujemy na okładce.

Kod produktu: 17529-13

Wymiar: 90 x 141 x 14 mm

Kolor: zielony jasny

Materiał: ekoskóra, papier

Dostępność: 2078 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

5.49 zł netto

6.75 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Notatnik VITAL A6 to piękny element wystroju każdego domowego biura lub miejsca pracy. Dzięki modnemu wzornictwu łączy w sobie zarówno funkcjonalność, jak i styl, dzięki czemu jest idealnym towarzyszem do organizowania notatek i zapisywania pomysłów. Gustowny notatnik wykonany jest z ekoskóry PU, która nadaje mu błyszczący wygląd, a w wybranym przez Ciebie kolorze posiada żywą pomarańczową opaskę, która utrzymuje go bezpiecznie zamkniętym, gdy nie jest używany. Wewnątrz każdego notatnika VITAL A6 znajdziesz 80 kartek w kolorze ecru z pomarańczowymi liniami, dzięki którym nic ważnego nie umknie. Co więcej, oferujemy również opcję personalizacji okładki poprzez nadruk Twojego logo lub nazwy firmy, dzięki czemu każdy będzie wiedział, że działasz w biznesie. Dodaj stylowy notatnik VITAL A6 do swojej kolekcji już dziś!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.