Notes LORE A5 w kropki.

Biuro

Notes w miękkiej okładce z ozdobnym złoceniem. Kartki w notesie wyprodukowane zostały z papieru kamiennego. Taki papier jest wyjątkowo odporny na rozdarcia oraz na wilgoć. Posiada 80 kartek w kropki. Format A5.

Kod produktu: 17893-04

Wymiar: 145 x 210 x 11 mm

Kolor: czerwony

Materiał: papier PU

Dostępność: 4455 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

42.90 zł netto

52.77 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Dla tych, którzy są zawsze w ruchu, notatniki LORE A5 w kropki ułatwiają nadążanie za swoimi myślami i zadaniami. Dzięki stylowej i lekkiej miękkiej okładce - wraz z ozdobnym złoceniem - poczujesz się elegancko nosząc je przy sobie.

Ale to, co naprawdę czyni te notatniki wyjątkowymi, to papier użyty do ich produkcji: papier kamienny. Jest on odporny na rozdarcia i wilgoć, więc twoje notatki nie zniszczą się, jeśli przypadkowo zostawisz je w torbie wypełnionej butelkami z wodą. A ponieważ są one dostępne w formacie A5, można je nosić w każdej torbie, nie zajmując zbyt wiele miejsca!

A ponieważ wiemy, że część procesu twórczego wymaga wystarczającej ilości miejsca na rozkwit pomysłów, każdy notatnik ma 80 stron pełnych kropek, które pomogą zorganizować zadania lub sesje burzy mózgów. Bądź kreatywny i zabierz ze sobą notatnik LORE A5 Dotted Notebooks w każdą podróż!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.