Zestaw piersiówka, szachy, karty i kości

Akcesoria do alkoholu

Ten zestaw składający się z piersiówki, szachów, kart i kości oferuje unikalne połączenie stylu, przenośności i rozrywki. Wykonane z wysokiej jakości materiałów drewniane pudełko zawiera wszystkie elementy potrzebne do ekscytującego wieczoru gier. Ciesz się 237 ml ulubionego napoju w dołączonej metalowej buteleczce, aby rozpocząć wieczór. Dwie szklanki i lejek przydadzą się, gdy trzeba podzielić się drinkiem lub dwoma przy stole - lub zachować resztki na później. Idealny do domu lub na każdą okazję, ten zestaw zawiera również klasyczne elementy gry, takie jak szachy, karty i kości, aby zabawa trwała godzinami. Łatwy w transporcie i zaprojektowany z myślą o zabawie na każdym wydarzeniu, ten specjalny zestaw reklamowych akcesorii alkoholowych z logo firmy jest niezbędnym dodatkiem do każdego spotkania!

Kod produktu: 6078601

Wymiar: 24 x 18 x 6 cm

Kolor: brązowy

Materiał: drewno, metal

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: M-collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

Promocja

118.99 zł netto

146.36 zł brutto (+23% VAT)

139.99 zł netto

172.19 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Ten ponadczasowy i klasyczny zestaw szachów, kart i kości jest idealny na klasyczny wieczór gier! Wykonany z najlepszej jakości materiałów, ten zestaw piersiówki, szachów, kart i kości zapewnia niezapomniane wieczory z grami w dobrym stylu. Od pięknego drewnianego pudełka do przechowywania każdego elementu; do metalowej kolby o pojemności 237 ml mieszczącej 2 szklanki i lejek  reklamowy zestaw akcesoriów do alkoholu, który można wykorzystać podczas wielogodzinnej na wiele godzin gry w szachy. Niezależnie od tego, czy szukasz gry, która istnieje od czasów renesansu, czy po prostu czegoś, co wyróżnia podstawowy wieczór z przyjaciółmi; istnieją nieskończone możliwości, jeśli chodzi o ten wspaniały zestaw. Przenieś się w czasie podczas gry, jednocześnie doceniając nowoczesne wyrafinowanie wybranego prezentu. Przygotuj się na całkowity komfort z tym zestawem, ciesząc się ponadczasowymi klasykami w gronie przyjaciół lub rodziny.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.