KATEGORIE SKLEPUWysyłka

U nas zamówisz także upominki reklamowe

Długopisy reklamowe

Znaleziono 145 produkty.

Postęp techniczny sprawił, że powoli zaczynamy zapominać o produktach, które jeszcze kiedyś były nam do życia niezbędne. Komputery, tablety oraz telefony komórkowe mają w obecnych czasach tak wiele udogodnień i aplikacji w postaci chociażby notatników i kalendarzy, że standardowe, papierowe wersje tych organizerów odchodzą w zapomnienie. Oczywiście w szkolnictwie nadal można spotkać się z tradycyjnymi zeszytami, książkami i odręcznymi notatkami, ale nawet tutaj systemy nauczania sprawiają, że pedagodzy coraz częściej decydują się na udogodnienia techniczne. Jednak nic nigdy nie zastąpi nam długopisu, ołówka, kredki i zwykłej kartki papieru. Takie zdanie wciąż podziela wiele osób, dlatego producenci cały czas oferują różne artykuły piśmiennicze. Pomimo panującej mody na smartfony i inne sprzęty elektroniczne warto czasem pomyśleć o prostych, ale jakże nadal przydatnych produktach, takich jak np. długopis. Ten wytwór nadal znajduje się w niejednym piórniku i leży na niejednym biurku. Jeśli nie mamy pomysłu na prezent, to możemy zdecydować się na długopis z grawerem. Taka specjalna i osobista dedykacja ucieszy z pewnością każdą obdarowaną przez nas osobę. Każdy kto prowadzi firmę pragnie tanim kosztem promować swoją markę. Długopisy z logo świetnie się w tym sprawdzą. Takie niedrogie gadżety są rzeczami codziennego użytku, przez co stają się doskonałymi nośnikami reklamy. Jeśli boimy się, że długopis z logo firmy lub długopis reklamowy z nadrukiem będzie zbyt prostym upominkiem zawsze możemy zestawić go z piórem, bądź innym artykułem biurowym. Najtańszą opcją będzie oczywiście plastikowe narzędzie do pisania. Jednak warto pomyśleć nad metalowym długopisem reklamowym. Będzie to na pewno bardziej elegancka forma tych gadżetów, przy czym koszta przez nas poniesione zwiększą się niewiele.
Rodzaje długopisów reklamowych
Długopisy to niezbędna rzecz w każdym domu. Mimo iż zdanie to może wydawać się nieco przesadzone, należy podkreślić, że długopisy są nam potrzebne niemalże każdego dnia. Warto pamiętać o tym, że obecnie na rynku mamy cały szereg różnego rodzaju długopisów. Zdecydowany prym wiodą tutaj jednak długopisy elektryczne – są one swego rodzaju nowością na rynku papierniczym, jednakże zyskały sympatię wielu klientów. Podobnie rzecz się ma, jeśli mowa o zakupie długopisów z drewna. Na fali mody na bycie eko oraz trendu zero waste, długopisy drewniane są zdecydowanym hitem. Zarówno długopisy elektryczne jak i długopisy drewniane – mimo iż są one skrajne różne – odznaczają się niezwykle wysoką jakością wykonania.
Jeśli jednak szukamy ciekawego a jednocześnie efektownego pomysłu na prezent, warto rozważyć zakup pióra reklamowego. To niezwykle oryginalny gadżet, który z pewnością spodoba się każdej osobie, które ma na co dzień do czynienia np. z pracami biurowymi. Co więcej, reklamowe pióro wieczne odznacza się też elegancją – świetnie będzie prezentowało się zarówno na biurku firmowym, jak i domowym. Jeśli zatem mamy wśród naszych bliskich osoby, które cenią sobie wysokiej jakości przybory do pisania i dodatkowo wdrażają w swoje życie filozofię zero waste, pióro reklamowe będzie dla takich osób prezentem idealnym. Nikt też nie powiedział, że długopisy z logo firmy muszą być nudniejsze od piór. Długopisy ekologiczne z nadrukiem są nie tylko oryginalne i ładnie wykonane ale też mogą stanowić świetny pomysł na prezent czy też pamiątkę z podróży.
NAJSZYBSZE KONTAKTY

Wojciech Wrociński
tel. 508 556 952
w.wrocinski@reklamowygadzet.pl

Rafał Domżał
tel. 516 661 160
r.domzal@reklamowygadzet.pl

Weronika Śmierzchalska (Skrzypczak)
tel. 500 399 202
w.skrzypczak@reklamowygadzet.pl

PayPal

Newsletter

gadżety reklamowe | gadżety z nadrukiem poznań | materiały reklamowe | gadżety firmowe poznań | kalendarze poznań | kubki z nadrukiem poznań | odzież reklamowa poznań

ReklamowyGadżet oferuje materiały promocyjne z logo, upominki reklamowe, koszulki z nadrukiem, gadżety firmowe, torby reklamowe poznań, długopisy reklamowe z nadrukiem itp.
Serdecznie zapraszamy do zakupów przez naszą stronę internetową oraz osobiście w naszym biurze w Poznaniu.

Projekt i realizacja: Semtim pozycjonowanie stron Poznań