Plecak Schwarzwolf OHIO

Torby i plecaki

Plecak Schwarzwolf OHIO to bardzo dobry gadżet z nadrukiem logo dla pracownika, klienta i firm.

Kod produktu: F3523000AJ307

Wymiar: 60/45 x 39,5 x 15 cm

Kolor: czarny

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: M-collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

Pełny opis

Plecak z Zawijanym Zamknięciem – Niezbędnik Nowoczesnej Przygody

Czy poszukujesz plecaka, który sprosta wyzwaniom zarówno miejskich ulic, jak i dzikich, nieodkrytych szlaków? Nasz Plecak z Zawijanym Zamknięciem jest odpowiedzią na nowoczesne potrzeby aktywnych użytkowników. Jego wszechstronność połączona z funkcjonalnością to duo, którego nie może zabraknąć w Twojej codziennej wyprawie.

Kluczowe Funkcje Plecaka:

  • Zwijane Zamknięcie: Dzięki niemu Twój bagaż jest zawsze bezpieczny, a Ty dostosujesz objętość plecaka do aktualnych potrzeb.
  • Frontowe Kieszenie na Zamek: Idealne do przechowywania przedmiotów, do których chcesz mieć szybki dostęp.
  • Boczne Kieszonki: Wygodne umiejscowienie pozwala na przenoszenie butelki z napojem czy parasola.
  • Dostęp do Głównej Komory od Tyłu: Błyskawiczny dostęp do zawartości bez potrzeby rozpinania głównego zamka korpusu.

Wewnętrzna organizacja przestrzeni została pomyślana tak, by zapewnić dziecinie prostą segregację Twoich przedmiotów. Posiadasz jedną dużą kieszeń dla większych akcesoriów oraz dwie mniejsze na klucze czy telefon. Komfort noszenia jest kluczowy podczas długich dni - watowane szelki i plecy gwarantują wygodę i właściwy rozkład ciężaru.

Czy Twój Plecak Jest Równie Inteligentny?

Zastanów się, ilu nieprzewidzianych okolicznościom musisz stawić czoło każdego dnia. Czy Twój obecny plecak jest na tyle elastyczny, by się do nich dostosować? Nasz produkt to ekwipunek, który pójdzie z Tobą w góry i zostanie przy Twoim boku podczas miejskiego zgiełku.

Prezent dla Firm i Pracowników

Plecak ten stanowi znakomity wybór jako nadruk promocyjny dla firm. Logo Twojej firmy może zdobić każdy z tych plecaków, przemieniając go w eleganckie i praktyczne narzędzie marketingowe. W ten sposób Twoi pracownicy otrzymują nie tylko solidny plecak, ale i element identyfikacji z marką.

Czy jesteś gotowy na plecak, który nie tylko pomieści Twoje dzień powszednie, ale i stanie się Twoim kompanem w drodze do sukcesu? Wybierz nasz Plecak z Zawijanym Zamknięciem i poczuj różnicę!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.