Kamizelka robocza reklamowa Hanower

ODZIEŻ

Kamizelka robocza reklamowa Hanower to bardzo dobry gadżet z nadrukiem logo dla pracowników budowlanych 100% poliester Czarne krawędzie Zapięcie na rzepy Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu Producent gwarantuje właściwości odblaskowe zgodne z normą EN dla 25 cykli prania w temperaturze do 40°C Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 408.13

Wymiar: S-5XL

Kolor: niebieski

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

20.81 zł netto

25.60 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Witamy w odblaskowej kamizelce roboczej "Hannover"! To idealna odzież dla ekipy drogowej, zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie i stylu. Nasza kamizelka Hannover jest wykonana w 100% z poliestru, z krawędziami w kolorze czarnym i zapięciem na rzep, aby ułatwić noszenie i regulację.
Bezpieczeństwo ma ogromne znaczenie przy wszelkich pracach budowlanych, dlatego dodaliśmy odblaskowe pionowe i poziome paski zarówno z przodu, jak i z tyłu tej kamizelki - o szerokości 5 cm dla optymalnej widoczności z daleka. Z dumą możemy zagwarantować, że te właściwości odblaskowe spełniają normę EN, zapewniając 25 cykli prania w temperaturze do 40°C bez blaknięcia lub rozmycia. Dodatkowy bonus: każda kamizelka jest indywidualnie pakowana w plastikową torbę, dzięki czemu możesz wygodnie podróżować!
Upiecz dwie pieczenie na jednym ogniu z odblaskową kamizelką roboczą "Hannover"! Dzięki jej właściwościom odblaskowym zapewnisz bezpieczeństwo swoim pracownikom drogowym bez względu na porę dnia, w której pracują; dodatkowo dostosuj swoje logo, aby zwiększyć reklamę! Kup swoją kamizelkę już teraz i wyróżnij się na tle konkurencji - Hannover jest tutaj, aby uratować dzień!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.