Kamizelka robocza odblaskowa "Leipzig"

ODZIEŻ

Kamizelka robocza odblaskowa "Leipzig"to idealna odzież reklamowa na Twój widoczne indywidualnie spersonalizowane logo reklamowe. 100% poliester Czarne krawędzie Zapięcie na rzepy EN 17353:2020 Typ A (światło dzienne) dla kolorów Yellow oraz Orange Idealna do rozróżniania poszczególnych grup/osób Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 423.13

Wymiar: S-5XL

Kolor: fluorescecyjny zielony

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

19.88 zł netto

24.45 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przedstawiamy odblaskową kamizelkę roboczą "Leipzig", najlepszą widoczną promocyjną odzież roboczą! Wykonana w 100% z poliestru i wyposażona w czarne krawędzie z zapięciem na rzep, kamizelka ta została zaprojektowana tak, aby wyróżniać się i przyciągać uwagę. Ponadto spełnia normy EN 17353: 2020 Typ A (światło dzienne) dla kolorów żółtego i pomarańczowego; więc możesz mieć pewność, że jest to skuteczny wybór garderoby o wysokiej widoczności dla pracowników, którzy muszą być wyraźnie zidentyfikowani.
Odblaskowa kamizelka robocza "Leipzig" to idealny sposób na rozróżnienie różnych grup lub osób. Jest również pakowana pojedynczo w plastikową torbę, dzięki czemu doskonale nadaje się na prezenty lub do sprzedaży detalicznej. Niezależnie od tego, czy jesteś małą firmą, która chce zidentyfikować pracowników w tłumie, czy też specjalistą ds. bezpieczeństwa poszukującym najwyższej jakości odzieży odblaskowej, odblaskowa kamizelka robocza "Leipzig" jest dla Ciebie! Zdobądź ją już teraz - ponieważ gdy liczy się widoczność, po prostu nie możesz się pomylić z tą niezbędną odzieżą roboczą.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.