Kamizelka robocza odblaskowa "Hannover"

ODZIEŻ

Kamizelka robocza odblaskowa "Hannover" to doskonała odzież reklamowa dla nadzoru budowlanego z reklamowym logo 100% poliester Czarne krawędzie Zapięcie na rzepy Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu Producent gwarantuje właściwości odblaskowe zgodne z normą EN dla 25 cykli prania w temperaturze do 40°C Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 408.13

Wymiar: S-5XL

Kolor: fluorescecyjny zielony

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

20.16 zł netto

24.80 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Odblaskowa kamizelka robocza "Hannover" to idealny sposób na zapewnienie widoczności i profesjonalnego wyglądu w każdym miejscu pracy. Dzięki 100% poliestrowemu materiałowi, czarnym krawędziom i zapięciu na rzep, ta przyciągająca wzrok kamizelka z pewnością zapewni Ci bezpieczeństwo w pracy i sprawi, że będziesz wyglądać jak profesjonalista.

Mówiąc o optymalnej widoczności: "Hannover" posiada odblaskowe pionowe i poziome paski (o szerokości 5 cm) zarówno z przodu, jak i z tyłu kamizelki! To bezkonkurencyjny poziom bezpieczeństwa i świadomości odzieży roboczej, któremu nie można dorównać. I nie martw się - producent gwarantuje, że te kamizelki zachowają swoje właściwości odblaskowe zgodnie z normą EN przez 25 cykli prania w temperaturze do 40°C.

Ponadto są one pakowane pojedynczo w plastikową torbę, dzięki czemu kamizelki pozostaną świeże jak zawsze, bez względu na to, jak długo będą czekać w magazynie na kolejny duży projekt. Niezależnie od tego, czy jest to kamizelka dla Ciebie, czy specjalnie zaprojektowana z Twoim spersonalizowanym logo reklamowym, odblaskowa kamizelka robocza "Hannover" jest tutaj, aby zwiększyć Twoje bezpieczeństwo i styl!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.