Kamizelka robocza odblaskowa "Dortmund"

ODZIEŻ

Kamizelka robocza odblaskowa "Dortmund" to bardzo przydatna ochronna odzież reklamowa podczas wypadków znakomita na Twój odblaskowy logotyp firmy. 100% poliester Czarne krawędzie Zapięcie na rzepy Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN 17353:2020 Typ B3 Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 402.13

Wymiar: S-5XL

Kolor: fluorescecyjny zielony

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

22.43 zł netto

27.59 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Szukasz odzieży roboczej, która zapewni Twojemu zespołowi bezpieczeństwo i widoczność? Nie szukaj dalej niż kamizelka odblaskowa Dortmund! Ta kamizelka to najlepszy sposób na zaprezentowanie logo firmy lub projektu i zapewnienie widoczności zespołu w miejscu pracy. Wykonana w 100% z poliestru, ta wysokiej jakości lekka kamizelka ma czarne krawędzie, zapięcie na rzep i odblaskowe pionowe i poziome paski (5 cm) dla optymalnej widoczności. Ponadto kamizelka spełnia wszystkie normy EN 17353:2020 Typ B3 - możesz więc mieć pewność, że ochroni Twoich pracowników nawet w warunkach słabego oświetlenia. Kamizelka odblaskowa Dortmund jest pakowana pojedynczo w plastikową torbę, dzięki czemu można ją wygodnie przechowywać i dystrybuować wśród pracowników w dowolnym momencie. Upewnij się, że Twój zespół jest bezpieczny w pracy dzięki tej wytrzymałej, ochronnej odzieży roboczej!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.