Kamizelka robocza odblaskowa "Dortmund"

ODZIEŻ

Kamizelka bezpieczeństwa robocza odblaskowa "Dortmund"to bardzo dobra odzież reklamowa bezpieczeństwa dla pracowników nadzoru budowlanego z nadrukiem logo instytucji 100% poliester Czarne krawędzie Zapięcie na rzepy Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN 17353:2020 Typ B3 Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 402.13

Wymiar: S-5XL

Kolor: neonowy szary

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

22.43 zł netto

27.59 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Szukasz świetnego sposobu na promowanie swojej profesjonalnej marki? Nie szukaj dalej niż kamizelka odblaskowa "Dortmund". Ten produkt jest wykonany w 100% z poliestru i ma czarne krawędzie oraz zapięcie na rzep, dzięki czemu można go łatwo założyć i zdjąć. Dodatkowo, kamizelka ta posiada odblaskowe pionowe i poziome paski o szerokości 5 cm z przodu i z tyłu, co czyni ją idealnym wyborem dla dbających o bezpieczeństwo pracowników remontowych! Co najważniejsze, kamizelka spełnia normy jakości EN 17353:2020 Typ B3 i jest pakowana pojedynczo w plastikową torbę.
Bez względu na rodzaj projektu lub wykonywanej pracy, kamizelka odblaskowa "Dortmund" zapewnia widoczność na najwyższym poziomie, dzięki czemu członkowie zespołu wyróżniają się z tłumu. I nie zapomnij dodać logo swojej firmy, aby zrobić jeszcze większe wrażenie! Kup kamizelkę odblaskową "Dortmund" już dziś i pokaż wszystkim, że nie żartujesz!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.