Dziecięca kamizelka odblaskowa "Aarhus"

ODZIEŻ

Dziecięca kamizelka odblaskowa "Aarhus" z logo firmy to bardzo dobra praktyczna reklamowa odzież bezpieczeństwa dla dzieci 100% poliester Czarne krawędzie Zapięcie na rzepy Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN 17353:2020 Typ B3 Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 416.13

Wymiar: 2XS, XS, S

Kolor: biały

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

17.06 zł netto

20.98 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przygotuj swoje dzieci do szkoły i upewnij się, że są widoczne dzięki dziecięcej kamizelce odblaskowej "Aarhus"! Ta lekka kamizelka jest wykonana w 100% z poliestru z czarnymi krawędziami, zapięciem na rzep i odblaskowymi pionowymi i poziomymi paskami (o szerokości 5 cm) z przodu i z tyłu dla większego bezpieczeństwa. Wykonana zgodnie z normą EN 17353:2020 typ B3, dziecięca kamizelka odblaskowa "Aarhus" jest idealnym dodatkiem podczas spacerów z aktywnym maluchem. Ponadto jest pakowana pojedynczo w plastikową torbę, która wygodnie mieści się w każdej torbie, dzięki czemu można ją zabrać ze sobą wszędzie. Dzięki logo firmy nadrukowanemu na piersi, Twoje dzieci będą stylowe i bezpieczne! Zamów kamizelkę odblaskową dla dzieci "Aarhus" już dziś i pozwól, by bezpieczeństwo stało się najważniejsze!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.