Dziecięca kamizelka "Aarhus"

ODZIEŻ

Dziecięca odblaskowa kamizelka "Aarhus" to bardzo dobra odzież reklamowa na prezent reklamowy dla dziecka z fajnym nadrukiem reklamowym. 100% poliester Zapięcie na rzepy Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN 17353:2020 Typ AB3 (światło dzienne i ciemność) Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 414.13

Wymiar: 2XS, XS, S

Kolor: fluorescecyjny żółty

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

13.76 zł netto

16.92 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich dzieci - nawet w ciemności. Dzięki naszej kamizelce odblaskowej dla dzieci "Aarhus" mogą wreszcie wyjść na zewnątrz i bawić się, gdy jest ciemno, nie martwiąc się o swoje bezpieczeństwo. Ta wykonana w 100% z poliestru kamizelka została zaprojektowana tak, aby można ją było bezpiecznie zapiąć na rzep i ma odważne odblaskowe paski z przodu i z tyłu, dzięki czemu nigdy nie pozostaną niezauważone. W pełni zgodna z normą EN 17353:2020 Typ AB3 (światło dzienne i ciemność), kamizelka ta zapewni, że niezależnie od aktywności Twoje dziecko będzie zawsze bezpieczne i chronione. Ponadto jest indywidualnie pakowana w plastikową torbę, dzięki czemu jest bezpieczna podczas dużych przygód na świeżym powietrzu - lub małych przygód w pobliżu bloku! Kup kamizelkę odblaskową dla dzieci "Aarhus" już dziś, aby mogły zacząć bawić się w ciemności!

 

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.