Nóż składany KLINGO

Narzędzia

Nóż składany KLINGO to rozwiązanie w sytuacji, gdy nóż jest niezbędny a nie mamy przy sobie. Dzięki wymiarom i kształcie bliskim karty kredytowej ten gadżet zmieści się do portfela, dzięki czemu zawsze będzie pod ręką. Przemyślana budowa pozwala na złożenie ostrza w kilka sekund. Funkcje: linijka, nóż, klucze (4 rozmiary), otwieracz do puszek, przecinak do drutu.

Kod produktu: 29134

Wymiar: 86 x 54 x 2 mm (złożony)

Kolor: czarny

Materiał: metal, tworzywo

Dostępność: 1013 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

8.99 zł netto

11.06 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Szukasz noża, który zmieści się w portfelu i będzie zawsze pod ręką, gdy będziesz go najbardziej potrzebować? Nie szukaj dalej niż nóż składany KLINGO! To eleganckie i innowacyjne narzędzie zapewnia bardzo potrzebne rozwiązanie, gdy trzeba użyć noża, ale nie ma go pod ręką. Został zaprojektowany tak, aby miał taki sam kształt i wymiary jak zwykła karta kredytowa, dzięki czemu można go łatwo przechowywać w każdej kieszeni lub portfelu.

Oprócz wygodnego rozmiaru, nóż ten oferuje niesamowitą funkcjonalność. Po otwarciu ostrze będzie dostępne w ciągu kilku sekund za pomocą jednego prostego złożenia. Nóż składany KLINGO służy również jako linijka i jest wyposażony w cztery rozmiary kluczy, otwieracz do puszek, a nawet przecinak do drutu! To genialne małe narzędzie ma wszystko, czego potrzebujesz w jednym kompaktowym opakowaniu.

Więc przestań tracić czas na szukanie starego noża kuchennego w domu - zdobądź składany nóż KLINGO już dziś i nigdy nie znajdź się bez idealnego narzędzia do cięcia! Dzięki stylowemu wzornictwu i długiej liście funkcji, z pewnością stanie się niezbędną częścią codziennego noszenia!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.