Coppi multinarzędzie

Narzędzia

Odkryj Coppi Multinarzędzie - niezawodnego kompana dla pasjonatów dwóch kółek, łączącego funkcjonalność, styl i wszechstronność w jednym narzędziu. Zamów teraz i wyraź swoje indywidualne podejście do życia!

Kod produktu: AP808125

Wymiar: AP808125

Kolor: srebrny

Materiał: stal nierdzewna

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: COOL

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

13.97 zł netto

17.18 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Coppi Multinarzędzie

Szukasz niezawodnego kompana dla każdego cyklisty? Coppi Multinarzędzie to idealny wybór dla pasjonatów dwóch kółek, którzy cenią sobie funkcjonalność i styl. Niezależnie od tego, czy pracujesz w sklepie rowerowym, jesteś miłośnikiem jazdy na rowerze czy po prostu potrzebujesz praktycznego narzędzia - Coppi z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Główne cechy produktu:

  • Wszechstronność w kieszeni - Z Coppi nie zaprzątasz sobie głowy pytaniem, jak poradzić sobie z nagłymi awariami roweru. Dzięki jego 11 funkcjom, które obejmują m.in. klucze płaskie, śrubokręty i otwieracze, z łatwością uporasz się z większością podróżnych niespodzianek.
  • Niezawodna jakość - Coppi wykonany jest ze stali nierdzewnej, co gwarantuje wytrzymałość na lata i odporność na rdzę. Nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne nie stanowią dla niego wyzwania.
  • Oryginalny design - Kształt narzędzia przypominający rower nie tylko przykuwa uwagę i stanowi świetny element rozmowy, ale także motywuje do częstszego wybierania tego ekologicznego środka transportu.
  • Idealny prezent - Szukasz unikalnego upominku dla klientów, pracowników lub przyjaciół zainteresowanych rowerami? Coppi Multinarzędzie z indywidualnym grawerem to znakomity wybór, który łączy praktyczność z osobistym akcentem.

Nie pozwól, by drobne usterki pokrzyżowały Ci plany. Wybierz Coppi Multinarzędzie - wiernego asystenta każdego cyklisty, który pomoże Ci zadbać o swój rower, a przy tym wyrazić Twoje indywidualne podejście do życia. Z Coppi, będziesz gotowy na każdą rowerową podróż - czy to miejską eskapadę, czy górską wyprawę.

Nie czekaj! Odkryj, jak Coppi Multinarzędzie wprowadzi większą funkcjonalność i styl do Twojego rowerowego świata.

Zamów teraz i wyróżnij się z tłumu dzięki personalizowanemu narzędziu, które nie tylko pomaga, ale też inspiruje.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.