Opaska samozaciskowa BONDO

Narzędzia

Samozaciskowa opaska odblaskowa sprawi, że będziesz widoczny zawsze i wszędzie. Logo nadrukujemy na powierzchni opaski. UWAGA-przy towarze poznakowanym nie pakujemy w worki po 10 sztuk, tylko w karton zbiorczy po 100 sztuk.

Kod produktu: 20304-00

Wymiar: 299 x 30 x 3 mm

Kolor: srebrny

Materiał: tworzywo

Dostępność: 62269 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

1.70 zł netto

2.09 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przedstawiamy samozaciskową opaskę odblaskową BONDO - idealne rozwiązanie zapewniające widoczność i bezpieczeństwo przez cały czas! Niezależnie od tego, czy biegasz w nocy, czy bierzesz udział w imprezie plenerowej, te odblaskowe opaski pomogą Ci pozostać zauważonym! Ponadto, jeśli zdecydujesz się umieścić swoje logo na opasce, te artykuły promocyjne mogą być również potężnym narzędziem marketingowym dla Twojej firmy.

Aby pójść o krok dalej, zapakujemy nawet 100 sztuk oznakowanych towarów w jednym zamówieniu zbiorczym, aby zapewnić jak najlepszy zwrot z inwestycji. Jest to nie tylko znacznie bardziej ekonomiczne niż posiadanie 10 sztuk w worku, ale także eliminuje wszelkie kłopoty związane z koniecznością otwierania wielu opakowań. Wygoda i łatwość opaski samozaciskowej BONDO sprawia, że jest to niezbędne akcesorium bezpieczeństwa!

Dlaczego więc czekać? Już dziś zaopatrz się w opaskę samozaciskową BONDO i ciesz się bezpieczeństwem wszędzie tam, gdzie jesteś!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.