Butelka termiczna z termometrem SCX.design D10

Gadżety tematyczne

Butelka termiczna o podwójnych ściankach i pojemności 500 ml wykonana ze stali nierdzewnej. Butelka wyposażona jest w termometr. Dzięki systemowi „Touch & Light” temperatura napoju wyświetlana jest na zakrętce butelki (w stopniach Celsjusza). Odpowiednia do gorących i zimnych napojów. Dostarczana w cylindrycznym pudełku upominkowym wykonanym z papieru z recyklingu. Wymiary: 47 x 225 mm. Długość długopisu: CR 2450 (3V). Baterii nie można wymienić. Może wyświetlić temperatur

Kod produktu: 2PX03990

Wymiar: 22,5 x Ø 4,7 cm

Kolor: Czarny

Materiał: Guma

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Bullet

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

Pełny opis

Butelka termiczna o podwójnych ściankach i pojemności 500 ml wykonana ze stali nierdzewnej. Butelka wyposażona jest w termometr. Dzięki systemowi „Touch & Light” temperatura napoju wyświetlana jest na zakrętce butelki (w stopniach Celsjusza). Odpowiednia do gorących i zimnych napojów. Dostarczana w cylindrycznym pudełku upominkowym wykonanym z papieru z recyklingu. Wymiary: 47 x 225 mm. Długość długopisu: CR 2450 (3V). Baterii nie można wymienić. Może wyświetlić temperaturę 20 000 razy.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.