Powerbank 4000 mAh Pep

Elektronika

Wąski, lekki, aluminiowy power bank z litowo-polimerowym akumulatorem klasy A o pojemności 4000 mAh. Kontrolka LED świeci się podczas ładowania i pokazuje stan naładowania power banku. Moc pobierana 5 V/1 A, moc wyjściowa 5 V/1 A. W zestawie z kablem USB. Pakowany w białe pudełko upominkowe.

Kod produktu: 13424505

Wymiar: 10,9 x 6,8 cm

Kolor: Jasnoniebieski

Materiał: Aluminium

Dostępność: 4490 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Bullet

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

44.19 zł netto

54.35 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przedstawiamy Powerbank 4000 mAh Pep - najlepsze rozwiązanie zasilania w podróży! Ten elegancki, lekki aluminiowy powerbank z najnowocześniejszą baterią litowo-polimerową jest idealny w chwilach, gdy potrzebujesz dodatkowego zastrzyku energii. Dioda LED podświetla się, aby wskazać stan ładowania i zapewnia odpowiednią ilość soku na te pracowite dni. Moc wejściowa 5 V/1 A i moc wyjściowa 5 V/1 A zapewniają, że zawsze będziesz gotowy na wszystko, co rzuci Ci życie. Ponadto wygodny kabel USB w zestawie pozwala zabrać go ze sobą wszędzie tam, gdzie zabierze Cię podróż! A nawet jest dostarczany w pięknym białym pudełku upominkowym, dzięki czemu jest idealnym prezentem na każdą okazję. Nie pozwól więc, aby rozładowane telefony lub urządzenia spowalniały Cię - dzięki Powerbank 4000mAh Pep, bądź zasilany i gotowy na wszystko w każdej chwili!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.