Bambusowy/materiałowy bezprzewodowy powerbank Future 6000 mAh

Elektronika

Bardziej przyjazna dla środowiska! Bambusowy / materiałowy powerbank o pojemności 6000 mAh jest wykonany z prawdziwego bambusa i ekologicznej bawełny. Posiada akumulator litowo-polimerowy klasy A 6000 mAh i umożliwia ładowanie smartfonów bez użycia kabli. Bezprzewodowe ładowanie do 1A dla urządzeń kompatybilnych z funkcją bezprzewodowego ładowania. Bezprzewodowe ładowanie działa tylko dla smartfonów, które mają taką funkcję. W przypadku urządzeń, które nie obsługują ład

Kod produktu: 12411700

Wymiar: 13 x 2 x 7 cm

Kolor: Drewno

Materiał: Drewno bambusowe, Bawełna organiczna

Dostępność: 1814 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Bullet

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

262.66 zł netto

323.07 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Bambusowy bezprzewodowy powerbank Future 6000 mAh

Bardziej przyjazna dla środowiska! Bambusowy / materiałowy powerbank o pojemności 6000 mAh jest wykonany z prawdziwego bambusa i ekologicznej bawełny. Posiada akumulator litowo-polimerowy klasy A 6000 mAh i umożliwia ładowanie smartfonów bez użycia kabli. Bezprzewodowe ładowanie do 1A dla urządzeń kompatybilnych z funkcją bezprzewodowego ładowania. Bezprzewodowe ładowanie działa tylko dla smartfonów, które mają taką funkcję. W przypadku urządzeń, które nie obsługują ładowania bezprzewodowego, wymagany jest zewnętrzny, bezprzewodowy odbiornik ładujący lub etui z odbiornikiem. W zestawie z kablem micro USB. Telefony można również ładować kablem przez wyjście USB 5V/2A.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.