Bambusowy/materiałowy bezprzewodowy powerbank Future 6000 mAh

Elektronika

Bezprzewodowy powerbank wykonany z drewna bambusowego oraz bawełny organicznej. Bardziej ekologiczna i przyjazna dla środowiska opcja niż standardowe powerbanki. Świetnie sprawdzi się przy urządzeniach z możliwością ładowania indukcyjnego, natomiast jeśli smartfon nie posiada takiej funkcji, wymagany jest zewnętrzny, bezprzewodowy odbiornik ładujący lub etui z odbiornikiem. Taki powerbank na pewno ułatwi codzienne życie, ale sprawdzi się również w podróży czy na spotkaniach biznesowych. Posiada w zestawie również kabel micro USB, jest również opcja ładowania telefonu za pomocą kabla i wyjścia USB 5V/2A. Poprzez możliwość dodania własnego nadruku, powerbank będzie doskonałym gadżetem dla firm.

Kod produktu: 12411700

Wymiar: 13 x 2 x 7 cm

Kolor: Drewno

Materiał: Drewno bambusowe, Bawełna organiczna

Dostępność: 1986 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Bullet

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

244.22 zł netto

300.39 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przedstawiamy bezprzewodowy bambusowo-materiałowy powerbank Future 6000 mAh! Ten stylowy i przyjazny dla środowiska powerbank jest idealny na podróże służbowe, spotkania lub po prostu na co dzień. Wykonany z połączenia naturalnego drewna bambusowego i bawełny organicznej, jest nie tylko przyjazny dla środowiska, ale także świetnie wygląda.

Powerbank jest wyposażony w ładowanie indukcyjne i jest dostarczany z kablem micro USB, więc będziesz zabezpieczony niezależnie od możliwości ładowania telefonu. Dodatkowo, wyjście USB 5V/2A zapewnia maksymalną wygodę. Dzięki ogromnej pojemności baterii litowo-polimerowej klasy A wynoszącej 6000 mAh, możesz polegać na powerbanku Future, aby zapewnić zasilanie swoim urządzeniom przez cały dzień!

A jeśli szukasz możliwości brandingu - nie szukaj dalej! Możesz utworzyć nadruk, aby stworzyć własne spersonalizowane powerbanki. Idealne dla wszelkich profesjonalnych organizacji jako upominki dla klientów lub artykuły promocyjne. Wykorzystaj wszystkie zalety bezprzewodowego powerbanku Future 6000 mAh z materiału bambusowego: styl, zrównoważony rozwój, wygodę i możliwości - wszystko w jednym inteligentnym projekcie.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.