Troop słuchawki douszne TWS

ELEKTRONIKA

Słuchawki douszne z wielofunkcyjnym przyciskiem do sterowania wszystkimi funkcjami: Włączanie/wyłączanie, odbieranie/rozłączanie, odtwarzanie, pauza, następny/poprzedni utwór, zwiększanie/zmniejszanie głośności, aktywacja asystenta głosowego. Połączenie w technologii Bluetooth® 5.0 o zasięgu do 10 metrów. Czas odtwarzania wynosi do 2 godzin przy maksymalnej głośności, a pełne naładowanie słuchawek trwa 1,5 godziny. Kapsuła zasilająca może w pełni naładować słuchaw

Kod produktu: 12415701

Wymiar: 6,8 x 2,1 x 4,5 cm

Kolor: Biały

Materiał: Plastik ABS

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Bullet

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Pełny opis

Słuchawki douszne z wielofunkcyjnym przyciskiem do sterowania wszystkimi funkcjami: Włączanie/wyłączanie, odbieranie/rozłączanie, odtwarzanie, pauza, następny/poprzedni utwór, zwiększanie/zmniejszanie głośności, aktywacja asystenta głosowego. Połączenie w technologii Bluetooth® 5.0 o zasięgu do 10 metrów. Czas odtwarzania wynosi do 2 godzin przy maksymalnej głośności, a pełne naładowanie słuchawek trwa 1,5 godziny. Kapsuła zasilająca może w pełni naładować słuchawki douszne co najmniej 2 razy na jednym ładowaniu. Dostarczane w ozdobnym pudełku upominkowym.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.