Akcesoria do telefonu

Telefony to już nie tylko urządzenia do dzwonienia, ale również GPSy, czy aparaty fotograficzne, fajnym gadżetem do telefonu jest power bank, który chroni przed nieoczekiwanym rozładowaniem sprzętu w najmniej pożądanym momencie. Z kolei, aby ułatwić robienie grupowych zdjęć z ręki, warto wyposażyć się w selfie sticka, który da nam duże pole do manewru i oszczędzi proszenia nieznanych ludzi, by sfotografowali nas na tle zabytku. Dla bardziej wymagających fotografów, mamy obiektywy, w które można wyposażyć każdy smartphone. Obiektyw doczepia się do telefonu i, niczym w profesjonalnym aparacie fotograficznym, ulepszyć jego możliwości fotograficzne."

Wybrane filtry:

Znaleziono: 181 produktów

Znaleziono: 181 produktów

Akcesoria do telefonu

Akcesoria do telefonu z własnym nadrukiem

Pożytecznym, a wręcz niezbędnym będzie uchwyt do telefonu. Jest to nie tylko praktyczny element każdej dłuższej podróży, ale może być również ozdobą samochodu. Dlatego warto przy wyborze zwrócić uwagę nie tylko na model, ale również na materiały, z jakich został wykonany taki uchwyt oraz wygląd zewnętrzny. Bo to, jak będzie się prezentował w naszym samochodzie odgrywa ważną rolę. Często kupowaną rzeczą jest również zestaw głośnomówiący. Ważne jest, by wybrać taki dobrej jakości, który pozostanie z nami na długo. Ci, dla których rozmowy przez głośnik nie są dobrym wyjściem powinni zastanowić się nad kupnem słuchawki bluetooth.

Wideorejestrator z nadrukiem reklamowym

Ostatnio bardzo przydatnym i popularnym urządzeniem jest wideorejestrator. I tutaj sprawa nie jest łatwa. Przy wyborze kamery samochodowej szczególnie powinniśmy zwrócić uwagę na jakość nagrywanego obrazu, ponieważ, jeśli zechcemy użyć nagrania jako dowód w sprawie wypadku drogowego, jego jakość powinna spełniać określone kryteria. Męskie zabawki to niejednokrotnie zmora dla kobiet. Jednak kupując przydatne gadżety dla faceta, zwłaszcza gadżety do samochodu, inwestujesz nie tylko w jego dobre samopoczucie. Dobrze wyposażony samochód to jednocześnie bezpieczeństwo i komfort jazdy. Te, wbrew pozorom, drobiazgi, niejednokrotnie mogą uratować życie, a przynajmniej zaoszczędzić sporo cennego czasu..

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.