Torby do segregacji, 3 szt. | Justin

Ekologiczne

Szukasz wygodnego rozwiązania do segregacji odpadów? Nie szukaj dalej niż worki do segregacji Justin's zestaw 3 sztuk z ekologicznym przesłaniem! Wykonane z wysokiej jakości materiałów, worki te zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić Ci życie, pomagając utrzymać dom w czystości i porządku.

Kod produktu: V9598-99

Wymiar: 42 x 29 x 29 cm

Kolor: wielokolorowy

Materiał: non woven

Dostępność: 1673 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Voyager

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

26.68 zł netto

32.82 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Jeśli szukasz skutecznego i niezawodnego sposobu na oddzielenie szkła, papieru i plastikowych odpadów do recyklingu, nie szukaj dalej niż worki do segregacji Justin's! Ten zestaw trzech worków zapewnia łatwe, najwyższej jakości rozwiązanie dla szerokiego zakresu zadań związanych z zarządzaniem odpadami, niezależnie od tego, czy jesteś indywidualnym konsumentem, czy firmą działającą na skalę przemysłową.
Każdy worek w zestawie jest wykonany z najbardziej wytrzymałych i niezawodnych materiałów zaprojektowanych tak, aby wytrzymać transport i długotrwałe przechowywanie materiałów nadających się do recyklingu. Dodatkowo, worki te są zadrukowane po obu stronach jasnymi instrukcjami, aby pomóc w segregacji odpadów. Tak więc, niezależnie od tego, czy transportujesz odpady do lokalnego centrum recyklingu, czy po prostu musisz przechowywać przedmioty nadające się do recyklingu oddzielnie we własnym pojemniku lub torbie, rozwiązanie Justina pomoże to ułatwić.
Decydując się na worki do segregacji Justin, podejmiesz odpowiedzialną decyzję, która przyniesie niezawodne rezultaty. Nie wahaj się wybrać tego opłacalnego, profesjonalnego rozwiązania do zarządzania odpadami i pomóż ratować planetę!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.