BUON APPETITO

Ekologiczne

Aby powitać gości w innowacyjny i naturalny sposób, rozważ BUON APPETITO. Z dumą oferujemy tę wyjątkową matę korkową z logo firmy o grubości 3 mm i wymiarach 40x30 cm. Korek to w 100% naturalny materiał, który jest sprężysty i wytrzymały, a jednocześnie przyjazny dla środowiska i lekki. Zdajemy sobie sprawę, że nie ma dwóch takich samych kawałków korka, a ostateczny wygląd nadruku na każdym produkcie może się nieznacznie różnić.

Kod produktu: MO6959-13

Wymiar: 40X30X0,3CM

Kolor: brązowy

Materiał: korek

Dostępność: 18936 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: More Than Gifts

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

10.84 zł netto

13.33 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przedstawiamy matę korkową Buon Appetito! Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym szefem kuchni, czy entuzjastycznym kucharzem domowym, każdy potrzebuje zabawnego sposobu na zaprezentowanie swojej pasji w kuchni. Dzięki tej macie korkowej nie tylko łatwo będzie utrzymać blaty w czystości, ale także w stylowy sposób wyeksponować swoje kulinarne dzieła.
Mata korkowa wykonana jest w 100% z naturalnego materiału. Jej grubość wynosi 3 mm, dzięki czemu zmieści się na blacie lub w szufladzie. Porowata struktura powierzchni nadaje jej równomierny wygląd, jednocześnie pozwalając na wyeksponowanie koloru nadrukowanego wzoru. Gotowy  gadżet reklamowy będzie jedyny w swoim rodzaju i będzie świetnym tematem do rozmów z rodziną i przyjaciółmi.
Mata korkowa Buon Appetito jest doskonałym dodatkiem do każdej kuchni i idealnie nadaje się do dodania odrobiny koloru i stylu do miejsca pracy. Jej naturalny materiał to świetny sposób na wprowadzenie odrobiny natury do domu. Ponadto jest łatwa w przechowywaniu i czyszczeniu.
Uczcij swoją pasję w kuchni dzięki macie korkowej Buon Appetito. Dodaj stylu i funkcjonalności do swojego domu dzięki temu wyjątkowemu . Zamów matę korkową już dziś!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.