Kredki z temperówką 6 szt. FARVE

Do pisania

Drewniane kredki w sześciu kolorach. Całość zapakowana w tekturową tubę, która zamykana jest plastikowym zamknięciem zawierającym temperówkę. Logo nadrukujemy na tubie.

Kod produktu: 19803

Wymiar: ⌀ 27 x 103 mm

Kolor: naturalny

Materiał: drewno, papier, tworzywo

Dostępność: 36859 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

2.29 zł netto

2.82 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Drewniane kredki FARVE z temperówką na nowo definiują kreatywną zabawę! Zarówno dzieci, jak i dorośli pokochają ten 6-częściowy zestaw odważnych, żywych kredek. Kolory są odważne, jaskrawe i z pewnością uwolnią wyobraźnię początkującego artysty. Ten zestaw jest idealny dla każdego wieku i świetnie nadaje się na prezent lub zajęcia w klasie. Te drewniane kredki są zapakowane w stylową tekturową tubę z plastikowym zamknięciem, które zawiera wewnętrzną temperówkę - dzięki czemu utrzymanie końcówek w czystości i ostrości jest dziecinnie proste! Kredki posiadają również wyraźne logo po jednej stronie, co zapewnia maksymalną ekspozycję. Wejdź więc w tryb kreatywności i przygotuj się na narysowanie wszystkich swoich fantazji w żywych kolorach!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.