CECIL

Do pisania

Zestaw piśmienniczy w etui. W kolorze czarno srebrnym, z niebieskim wkładem. Zestaw składa się z przekręcanego długopisu oraz pióra kulkowego. Zdecydowanie bardzo przydatny podczas pracy, lub szkoły, a także w domu. Wykonany z bardzo dobrych materiałów, w bardzo estetyczny sposób. Przez swój klasyczny wygląd, rewelacyjnie nadaje się na elegancki gadżet reklamowy, jest opcja wykonania własnego nadruku.

Kod produktu: MO8216-03

Wymiar: 17,5X5X3 CM

Kolor: czarny

Materiał: Stainless steel

Dostępność: 2612 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: More Than Gifts

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

64.38 zł netto

79.19 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Podkręć swoją grę w pisanie z CECIL! Dzięki niezaprzeczalnie eleganckiemu wyglądowi, ten zestaw profesjonalnie wykonanych długopisów wyróżni Cię w każdej sali konferencyjnej lub klasie. Ten czarno-srebrny zestaw zawiera przekręcany długopis i pióro kulkowe wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu wiesz, że wytrzyma wiele kilometrów. Niebieski wkład z pewnością będzie tak gładki, jak jazda luksusowymi samochodami po ulicach, dzięki czemu z łatwością przelejesz swoje pomysły na papier (a raczej do dokumentów). Ponadczasowy, klasyczny wygląd długopisu CECIL sprawia, że jest on doskonałym gadżetem reklamowym! Dodaj swój własny nadruk, aby nadać mu dodatkowego charakteru. Wymiary 17,5x5x3 cm sprawiają, że CECIL idealnie pasuje do teczki lub plecaka. Elegancja i styl, gdy przychodzi czas na pisanie z CECIL!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.