Długopis touch TIN 2

Do pisania

Nowa, ulepszona wersja dobrze znanego modelu. TIN 2 to cienki, metalowy długopis z kolorową końcówką do ekranów dotykowych (touch). Długopis posiada mechanizm typu ""twist"". Wkład w kolorze niebieskim.

Kod produktu: 19610-08

Wymiar: 136 x ⌀ 7,5 mm

Kolor: błękitny

Materiał: metal

Dostępność: 99214 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

1.85 zł netto

2.28 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Pożegnaj się z niedokładnymi dotknięciami i szczypaniem dzięki pióru dotykowemu TIN 2. To smukłe, lekkie metalowe pióro zostało zaprojektowane tak, aby korzystanie z ekranu dotykowego było łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki precyzyjnej kontroli i kolorowej końcówce rysika. Teraz pisanie lub rysowanie na dowolnym urządzeniu z ekranem dotykowym może być zarówno dokładne, jak i łatwe. Co więcej, dzięki przekręcanemu mechanizmowi przełączania, nie musisz się już martwić o zgubienie uciążliwej skuwki długopisu! A wisienka na torcie? Letni niebieski wkład atramentowy zapewnia płynne działanie i przyjemne wrażenia podczas pisania. Ulepsz swój czas spędzony z ekranem dotykowym dzięki długopisowi dotykowemu TIN 2 już dziś - nie pożałujesz!

 

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.