Długopis KOSMOS

Do pisania

Atmosfera komfortu emanuje z każdego uderzenia długopisu KOSMOS. Wykonany z metalu, elegancki czarny długopis jest trwały i wytrzyma wszelkie testy wykorzystania. Ozdobiony dwoma srebrnymi ringami, jego aluminiowy korpus daje użytkownikom poczucie solidności i klasy. Korzystając z tego wspaniałego gadżetu, nasze biura, gabinety czy nawet konferencje będą prezentować się lepiej. Idealnie pasuje do zarówno standardowego formalnego stroju, jak i mniej oficjalnego stylu. Mamy tu idealny gadżet reklamowy, o którym marzą Twoi potencjalni odwiedzający - możesz teraz na nim umieścić swoje logo! Dla nowoczesnych miłośników pióra Długopis KOSMOS to wspaniała opcja! Wysoka jakość produktu połączona ze starannym designem sprawi, że będzie to must-have dla Twoich fanów marki lub usług. Kochaj go i doceniaj!

Kod produktu: 19600-02

Wymiar: 137 x ⌀ 10 mm

Kolor: czarny

Materiał: metal

Dostępność: 433023 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

1.99 zł netto

2.45 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Długopis KOSMOS to idealne akcesorium dla każdego profesjonalisty, który chce się wyróżniać swoim pismem. Wykonany z wysokiej jakości metali, ten klasyczny długopis oferuje doskonałą wydajność i elegancki wygląd, który przemawia do wyrafinowania. Doskonale sprawdza się w biurach, szkołach i innych miejscach pracy, zapewniając nieskazitelny tusz przy każdym pociągnięciu i nie zawodzi, gdy jest najbardziej potrzebny. Co więcej, możesz nawet dodać własne logo, aby uzyskać efekt reklamowy! Niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, czy spotykasz się z przyjaciółmi przy kawie, długopis KOSMOS zapewni, że Twój charakterystyczny styl będzie się wyróżniał, jednocześnie demonstrując sukces i niezawodność w każdej linii. Kup swój już dziś!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.