Długopis Cosmo

Do pisania

Żółty długopis COSMO, wykonany z aluminium. Produkt świetnie sprawdzi się, w każdym biurze, gabinecie czy np. szkole. Długopis jest bardzo uniwersalnym produktem, dlatego doskonale sprawdzi się jako gadżet reklamowy w większości miejsc. UWAGA: Minimalna ilość zamówienia: 100 szt.; wielokrotność zamówienia: 50 szt

Kod produktu: C-21

Wymiar: 135 mm x 10 mm

Kolor: żółty

Materiał: aluminium

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Kolekcja Milennium

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

Pełny opis

Chcesz ożywić swoje biuro lub szkołę ostrym i stylowym akcentem? Nie szukaj dalej niż długopis Cosmo Pen! Ten długopis jest wykonany z aluminium i ma żółte wykończenie, które rozświetli każde biurko. Dzięki eleganckiemu i wyrafinowanemu wzornictwu jest idealnym wykończeniem dla wszystkich potrzeb związanych z pracą lub nauką. Ponadto długopis ten idealnie pasuje do każdej kieszeni, teczki lub torby, co ułatwia jego przenoszenie.

Najlepsze jest to, że możesz zamówić ten wysokiej jakości długopis hurtowo - minimalne zamówienie to 100 sztuk, ale możesz otrzymać 50 sztuk przy wielokrotnych zamówieniach. A dla jeszcze bardziej wyjątkowego akcentu, można go napełnić niebieskim (standardowo), czarnym (opcjonalnie za dodatkową opłatą) i czerwonym (opcjonalnie za dodatkową opłatą) wkładem. Nie przegap tego biurowego niezbędnika! Kup swój długopis Cosmo już dziś!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.