Długopis Cosmo

Do pisania

Długopis COSMO w ciemnozielonym kolorze. Produkt świetnie sprawdzi się, w każdym biurze, gabinecie czy np. szkole. Długopis jest bardzo uniwersalnym produktem, dlatego rewelacyjnie sprawdzi się jako gadżet reklamowy w większości miejsc. Wykonany w estetyczny i elegancki sposób, z bardzo dobrych jakościowo materiałów. Długopis COSMO to doskonała reklama Twojej działalności. UWAGA: Minimalna ilość zamówienia: 100 szt.; wielokrotność zamówienia: 50 szt

Kod produktu: C-13

Wymiar: 135 mm x 10 mm

Kolor: ciemnozielony

Materiał: aluminium

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Kolekcja Milennium

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

Pełny opis

Przedstawiamy długopis COSMO! Ten ciemnozielony kameleon świata pisma z pewnością stanie się ulubionym narzędziem promocyjnym Twojej firmy. Jego elegancki, estetyczny design wykonany z wysokiej jakości materiałów emanuje elegancją i wyrafinowaniem, które z pewnością wyróżnią się w każdym biurze, szkole lub miejscu pracy.

Przy zamówieniu 100 sztuk lub więcej, możesz wybierać spośród szerokiej gamy wkładów: niebieskiego (standard), czarnego (opcjonalnie za dodatkową opłatą) i czerwonego (opcjonalnie za dodatkową opłatą). Teraz możesz dostosować długopisy do każdego wydarzenia - dopasować ich wygląd do kolorów swojej marki lub wybrać dla każdej sytuacji zgodnie z konkretnymi potrzebami.

Długopisy Cosmo są wielofunkcyjne i niezwykle przydatne jako upominki reklamowe w środowisku korporacyjnym - ich unikalny, spersonalizowany design pozwala im wyróżnić się w każdym zawodzie, dzięki czemu z pewnością pozostawią trwałe wrażenie na klientach lub współpracownikach. Na co więc czekasz? Zainwestuj w czerpanie długoterminowych korzyści z tego niezbędnego narzędzia promocyjnego już teraz!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.