Długopis BONITO

Do pisania

Złoty długopis BONITO z chromowanymi wykończeniami. Wkład o grubości 0,7 mm, wygodny w użytku. Długopis został zrobiony z dobrej jakości aluminium, co zapewnia komfort podczas jego używania. Przez możliwość dodania własnego logo, znakomicie sprawdzi się jako reklamowy gadżet podczas np. eventów, konferencji, różnych targów itp.

Kod produktu: 19603-24

Wymiar: 141 x ⌀ 10 mm

Kolor: złoty

Materiał: metal

Dostępność: 61345 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

2.99 zł netto

3.68 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przedstawiamy długopis BONITO: najwyższa jakość i trwały styl w prostym opakowaniu! Wykonany z wysokiej jakości aluminium i wykończony oszałamiającym chromowanym wykończeniem, ten wyjątkowy długopis z pewnością zrobi wrażenie, gdziekolwiek jesteś. Wyposażony w imponujący wkład o grubości 0,7 mm zapewniający wygodne pisanie, nigdy nie będziesz musiał się martwić, że w najbliższym czasie zabraknie Ci tuszu. Dzięki możliwości spersonalizowania własnego logo na samym produkcie, będzie on doskonałym narzędziem reklamowym na imprezach branżowych i targach. Sięgnij do gwiazd, wybierając długopisy BONITO - Twoja kreatywność nigdy nie umrze!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.