Długopis papierowy PINKO

Do pisania

Papierowy długopis PINKO, zrobiony ze zrolowanego papieru. Przyjazny dla środowiska, ponieważ został wykonany w sposób ekologiczny. Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej. Rewelacyjnie sprawdzi się w roli ekologicznego reklamowego gadżetu, gdyż jest opcja wstawienia własnego logo.

Kod produktu: 19574-10

Wymiar: 145 x ⌀ 7,5 mm

Kolor: fioletowy

Materiał: papier

Dostępność: 43433 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

0.88 zł netto

1.08 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przedstawiamy długopis papierowy PINKO - innowacyjny, przyjazny dla środowiska przybór do pisania, który sprawi, że pisanie będzie jak żadne inne! Delikatnie wykonany z wysokiej jakości papieru w rolce, ten jedyny w swoim rodzaju długopis zapewnia doskonałe wrażenia podczas pisania, a jednocześnie wyróżnia się elegancką, ale profesjonalną estetyką. Dodatkowo, dzięki wygodnej zatyczce znajdującej się na papierowym długopisie PINKO, możesz z łatwością nosić go przez cały dzień bez obawy o wyciek. Co więcej, PINKO jest dostępny w różnych urzekających kolorach, aby dopasować się do Twojego stylu.

Łącząc w sobie praktyczność i wyrafinowanie, długopis ten jest idealny do celów reklamowych z możliwością umieszczenia logo na jego eleganckiej powierzchni. Przygotuj się na zaskoczenie swoich odbiorców i dołącz do rewolucji już dziś z PINKO Paper Pen!

 

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.