Lagan Miedziany kubek ze stali nierdzewnej o pojemności 300 ml, izolowany próżniowo, z bambusową pok

Do picia

Dwuścienny, miedziany kubek izolowany próżniowo o nowoczesnym wzornictwie i z pokrywką wykonaną z organicznego bambusa. Izolowana stal nierdzewna 18/8 utrzymuje ciepło lub zimno napojów przez kilka godzin. Bez BPA, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z niemiecką ustawą o bezpieczeństwie żywności (LFGB) oraz poddany testom na zawartość ftalanów zgodnie z przepisami REACH. Pasuje do większości ekspresów do kawy, dzięki czemu jest idealnym kubkiem do pracy podczas podróży. Poj

Kod produktu: 10067001

Wymiar: 8,6 x 11,4 x 8,6 cm

Kolor: Biały

Materiał: Stal nierdzewna, Drewno bambusowe

Dostępność: 2121 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Bullet

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

85.46 zł netto

105.12 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Dwuścienny, miedziany kubek izolowany próżniowo o nowoczesnym wzornictwie i z pokrywką wykonaną z organicznego bambusa. Izolowana stal nierdzewna 18/8 utrzymuje ciepło lub zimno napojów przez kilka godzin. Bez BPA, przetestowany i zatwierdzony zgodnie z niemiecką ustawą o bezpieczeństwie żywności (LFGB) oraz poddany testom na zawartość ftalanów zgodnie z przepisami REACH. Pasuje do większości ekspresów do kawy, dzięki czemu jest idealnym kubkiem do pracy podczas podróży. Pojemność 300 ml. Zapakowany w kartonowe pudełko upominkowe wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Zaleca się mycie ręczne.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.