Czerwona butelka aluminiowa z karabińczykiem BIG MOSS

Do picia

Czerwona butelka aluminiowa z karabińczykiem BIG MOSS o pojemności 750 ml. Wykonana w świetnym stylu i z bardzo dobrej jakości materiałów. Świetna na aktywności fizyczne ze względu na możliwość przypięcia jej np. do plecaka. Butelka BIG MOSS nadaje się również do codziennego użytku w pracy lub w domu. Będzie idealnym gadżetem podczas podróży, świetnie sprawdzi się na wyjazdach. Idealne rozmiary, nie będą uciążliwe, co zapewni większy komfort podczas używania butelki. Rewelacyjny gadżet reklamowy np. dla Twoich pracowników, z możliwością umieszczenia własnego logo.

Kod produktu: MO9350-05

Wymiar: 7X25CM

Kolor: czerwony

Materiał: Aluminium

Dostępność: 10339 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: More Than Gifts

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

14.82 zł netto

18.23 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Czy jesteś zmęczony noszeniem nieporęcznych, ciężkich butelek, które powodują zmęczenie jeszcze przed rozpoczęciem treningu? W takim razie nie szukaj dalej niż BIG MOSS! Nasza aluminiowa butelka jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, więc na pewno Cię nie zawiedzie. Jest wyposażony w poręczny karabińczyk, który pozwala bezpiecznie przypiąć go do plecaka lub torby podczas treningów lub podróży. Idealny do codziennego użytku, BIG MOSS nie będzie uciążliwy - idealny do picia w podróży! Elektronicy szukający niesamowitego gadżetu reklamowego mogą umieścić swoje logo na butelce i rozdawać je pracownikom. Więc nie spędzaj więcej czasu na zmaganiu się z tradycyjnymi butelkami na wodę; zaufaj BIG MOSS i pozostań nawodniony w dobrym stylu, gdziekolwiek jesteś!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.