BIG MOSS

Do picia

Aluminiowa butelka BIG MOSS, w kolorze niebieskim, o pojemności 750 ml z karabińczykiem. Przydatny gadżet podczas aktywności plenerowych, ze względu na możliwość przypięcia jej np. do plecaka lub torby. Aluminiowa butelka będzie również praktyczna przy codziennym życiu np. w pracy, przez jej komfortowe i praktyczne wymiary. Doskonały produkt przydatny przy wszelkich aktywnościach fizycznych, ponieważ został wykonany ze świetnych materiałów. Idealnie sprawdzi się jako gadżet reklamowy, ponieważ istnieje możliwość dodania własnego nadruku.

Kod produktu: MO9350-04

Wymiar: Ø7X25CM

Kolor: granatowy

Materiał: Aluminium

Dostępność: 58316 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: More Than Gifts

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

14.82 zł netto

18.23 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Odważ się na przygodę z BIG MOSS! Ta stylowa i funkcjonalna aluminiowa butelka jest idealnym towarzyszem na następną wycieczkę. Dostępna w eleganckim niebieskim kolorze, ta butelka o pojemności 750 ml jest wyposażona w karabińczyk, dzięki czemu już nigdy nie zgubisz cennego ładunku napojów. Idealna do noszenia w pracy, podczas aktywności na świeżym powietrzu, takich jak wędrówki, wycieczki kempingowe, a nawet podczas wydarzeń sportowych!

Ponadto butelka ta spełnia najwyższe wymagania dotyczące trwałości dzięki wysokiej jakości materiałom. Rozmiar Ø7X25CM sprawia, że jest wygodna do trzymania i zapewnia, że nie poczujesz się obciążony podczas podróży. Dodatkową zaletą jest możliwość wykonania nadruku, co oznacza, że może to być idealne urządzenie promocyjne dla każdej firmy, która chce wywrzeć wpływ!

Odkrywaj miejsca bliskie i dalekie - zaufaj nam, gdy mówimy, że BIG MOSS to wszystko, czego potrzebujesz do każdej pełnej akcji przygody!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.